PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190312}

Przypadek Harolda Cricka

Stranger Than Fiction
7,2 31 468
ocen
7,2 10 1 31468
6,8 10
ocen krytyków
Przypadek Harolda Cricka
powrót do forum filmu Przypadek Harolda Cricka

Film ok ale w związku z tymi kaczkami na zatrutym jeziorze w Polsce mam nie smak.

ocenił(a) film na 8
mc_aural

Też się zdziwiłam jak to usłyszałam. Zastanawiam się jeszcze czy to pomysł lektora, czy to oryginał. No i co to za zatrute jezioro w Polsce?

ocenił(a) film na 7
aniolek_266

Amerykanie nie muszą tu przyjeżdżać, żeby od razu wiedzieć, że w Europie Wschodniej jest okropnie, i w dodatku niebezpiecznie. Najlepiej się z Nowego Jorku nie ruszać. Ogólnie film fajny, chociaż sama struktura nie jest nowa, przypomina mi się od razu "W paszczy szleństwa" czy "Wojna polsko-ruska".

ocenił(a) film na 8
kociara_4

Dziewczyny przesadzacie. Białorusini chcieliby pewnie aby w jakikolwiek sposób mówiono o nich w filmach, trzeba się cieszyć!

pumpernikiel_2

Haha świetne, o Polsce się mówi ale tylko źle, bo globalizujący się świat boi się polskich patriotów, gotowych oddać życie za swoją sprawę, a o Białorusi wcale, żeby nikomu nie przyszło na myśl że w europie może istnieć kraj rządzony suwerennie.

ocenił(a) film na 9
Budyks

A kysz!! Jak ja nie cierpię tego słowa "suwerennie"

Lenino1

A suwerenna władza ludu też Ci nie odpowiada Leni ? :D

ocenił(a) film na 9
Budyks

Nick nie ma tu nic do rzeczy , nie doszukuj się z tej strony żadnych komunizmów:).
A suwerenna władza ludu też Ci nie odpowiada .....? Nie próbuj mi wcisnąć że coś mi nie odpowiada. Ja tylko napisałem że niecierpię tego słowa. Niezależnie...................

Lenino1

Odczytałem to jako żart, razem z twoim nickiem, wiesz Białoruś a UE ZSRR itd. mniejsza o to... słowo jak każde inne, fakt, że ma dużo możliwości interpretacyjnych, ale w moim zdaniu jak najbardziej logiczne jak dla mnie: właśnie niezależnie.

aniolek_266

Od kiedy lektor ma wpływ na polskie tytuły zagranicznych filmów?

ocenił(a) film na 9
mc_aural

w którym momencie filmu pada takie stwierdzenie? obejrzałem wersję na DVD przed chwilą i nie usłyszałem jej.

ocenił(a) film na 9
Mistrzu-1

około 47:22 minuty filmu. Też nie zwróciłam na to uwagi ;]

mc_aural

Mam nadzieję, że ten komentarz to żart...jeśli nie to brak dystansu masz po porostu porażający.

ocenił(a) film na 7
kanbus

a ty wiedzę o tworzeniu się stereotypów.

mc_aural

Kaczki pewnie symbolizują wolność w Polsce ,a zatrute jezioro po którym pływają one i my wszyscy to żli ludzie,zdrajcy narodu,którzy nas wykorzystują do własnych gierek,celów...

ocenił(a) film na 9
wilkrobert132

Miałem dać wyższą ocenę, ale jestem oburzony tym w jaki sposób Hollywood kreuje stereotyp polaka. Brudny, nieogolony menel, który nienawidzi przyrody i kaczek. Ja osobiście do kaczek nic nie mam, dlatego oczko w dół.

ocenił(a) film na 7
quard

Ty ! Brudny, nieogolony menelu, który nienawidzi przyrody ale do kaczek nic niema !
Hahaha ;D

ocenił(a) film na 5
wilkrobert132

O! i TO jest ciekawe wytlumaczenie! panie ;-) uzytkowniku wilkrobert132

ocenił(a) film na 8
kanbus

Niech żyją wolne Węgry!

ocenił(a) film na 9
mc_aural

No tak, bo niemożliwe jest, że gdzieś w Polsce jest fabryka zatruwająca jezioro i małe żyjątka. Bo o żyjątka którymi żywią się kaczki tutaj chodzi, a nie o same ptaki.
W Polsce jest syf wszędzie, nie tylko przez wylewanie ścieków czy zanieczyszczenia, ale też brudasów-ludzi którzy śmiecą gdzie popadnie - co jest złego w prawdzie? Wolisz spać głębokim snem o Wielkiej Polsce i potężnym naszym Narodzie?

ocenił(a) film na 9
mc_aural

Wyobraź sobie że szwagier syna mojego dziadka krewnego wygrał w pingla z Forrestemm :P

ocenił(a) film na 8
mc_aural

1. Jeden "niestosowny" żart nie jest powodem dla niższej oceny filmu.
2. Żartują ze stereotypu Polaka, a nie Polaka. Schowajcie na chwilę swoją "dumę" i "patriotyzm" do szafy.

ocenił(a) film na 7
sajax

To nie jest "patriotyzm" tylko patriotyzm. I nie ma nic wspólnego z "dumą". Jak się coś kocha to się nie lubi słuchać takich pierdół na ten temat.

ocenił(a) film na 8
mc_aural

Patriotyzm to coś więcej niż pisanie na filmwebie, że jeden żart nie pasuje. Ja kocham Polskę, ale za patriotę się nie uważam, bo patriotyzm to jest coś większego.

mc_aural

Ja "mam niesmak", jak oburzeni obrońcy Polski i wszystkiego co "nasze" robią podstawowe błędy w ich, a jakże ukochanym "ojczystym"... "okeje" "loly" "XD-eki" "OMG-ody" i absolutny brak interpunkcji. Brawo!

ftw_2

Co się przejmować, w ich kraju najwięcej przestępstw się popełnia, kraj chorych ludzi, psychopatów, gdzie każdy może kupić broń, ich geografia kończy się na granicach USA z resztą Kanadyjczycy ośmieszyli ich w sprawie geografii :) Więc co nas obchodzi zdanie zakłamanego na tle ropy kraju?:) Polish Jokes i inne pierdoły, nie chodzi mi o ten filmm, tylko ogólnie wiedzę o Europie Środkowej i Wschodniej.

ocenił(a) film na 7
mc_aural

Film ukazał się w 2006 roku. Rok wcześniej głośno było o masowych padnięciach ptaków z powodu ptasiej grypy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones