PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190312}

Przypadek Harolda Cricka

Stranger Than Fiction
7,2 31 468
ocen
7,2 10 1 31468
6,8 10
ocen krytyków
Przypadek Harolda Cricka
powrót do forum filmu Przypadek Harolda Cricka

Rewelacyjny!!!

ocenił(a) film na 10

Po "Prestiżu" najlepszy film jaki ostatnio widziałem. Film o życiu, o przemijaniu. Otym żebyśy czerpali z życia garściami każdego dnia i po prostu sięgali po to czego naprawdę pragniemy. Carpe diem!

rob_al

..kicha na maxa forster to moj idol ale takim kinem to moze sie tylko rozmienic na drobne ....mam nadzieje ze fincher nie zrobi tego błedu ...i nie da ciala

ocenił(a) film na 10
krzysiekszalwinski

Doprawdy Twoje argumenty są powalające. Zmieniłem radykalnie swoje zdanie o tym filmie, po przeczytaniu Twojego posta.

rob_al

no widzisz przekonalem cie :)..film bez glebszego sensu ..dialogi głupkowate majace na celu chyba tylko uśpić widza aktorzy jacys powykręcani ..stay i ta padaka to niebo i ziemia...wstyd forster wstyd !!!!

ocenił(a) film na 10
krzysiekszalwinski

Powiem jedno: Kończ waść wstydu oszczędź [do pana powyżej - *W]

* przypis autora :)

ocenił(a) film na 6
rob_al

oj, na pewno nie porownywalabym tego filmu do rewelacyjnego "Prestizu". Zupelnie nie ta kategoria, moze powinienes czesciej chodzic do kina?
"Przypadek..." nie byl zly, ale... Prestiz byl taki bardziej wysublimowany, nie na okretke robiony, nieodgadniony, a tu wiadomo bylo jak sie skonczy - ze banalnie :)
Za to bardzo podobala mi sie gra Emmy Thomson

ocenił(a) film na 9
kochanowska

He he, jednak Ty powinnaś więcej oglądac, bo ten film bije Prestiż na głowę. Jest znacznie bardziej inteligentny i świetny klimat. Prestiz to komercja z brakami logicznymi na pokładzie...

ocenił(a) film na 9
Skylla

film zgodze sie rewelka, nie podoba mi sie tylko to ze glowny bohater musial sie o tak o pogodzic z tym ze zginie i wg mnie autor ksiazki - na ktorej podstawie zrobiony byl ten film przegial z tym zegarkiem na samym koncu..

kochanowska

A kto tam porownuje "prestiz" z "przypadkiem..."? czytam jego post i nie moge znalesc tej informacji... Zawsze ktos sie musi o bzdure przyczepic! Zawsze!

ocenił(a) film na 8
rob_al

Will Ferrel wymiata :) podoba mi sie przeslanie filmu :)

kristoferoso

jak zobaczylem ze harold lezy polamany w szpitalu to wylanczylem

ocenił(a) film na 9
szaryxxx

a ja bym się wściekł jakby głównego bohatera uśmiercili.
tak jak mówi E. Thomson (pisarka) - w pewnym momencie nabiera sie sympatii do bohatera i juz nie można go zabić.
a nie jestem zwoleniinkiem przyklejanych na siłe happy endów i w innych filmach jak sie pojawi taki happy end to starsznie mnie to drażni:):)
pozdro.

użytkownik usunięty
profix

moim zdaniem w filmie jest dosklonale wyjasnione dlaczego film ten nie jest rewelacyjny tylko dobry... zakonczenie... tak jak ksiazka tam tak samo film.. powinien skonczyc sie po potraceniu go przez autobus...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones