Fall Out Boy

10
4 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fall Out Boy

bardzo fajny zespol

użytkownik usunięty

maja spoko piosenki naprawde maja talent jeden z moich ulubionych zespolow ;];]

użytkownik usunięty

Nienawidze tego zespołu... Tworzą muzykę dla uważających się za niewiadomo jakie "metalówy" nastolatek... Są zwykłymi pozerami jakich setki na dzisiejszym rynku muzycznym ( za przykład moge podać jeszcze My chemical Romance)... Jakkolwiek ich pierwsze dokonania szło jeszcze uznać za muzyke to ich obecne dzieła to pieprz*ne, komercyjne ch*jstwo...

użytkownik usunięty

no troche przegielas jadąc po mcr to moj ulubiony zepol i nie pozwole jakims specjalista od siedmiu bolesci takie pierdoly gadac zastanow sie zanim cos napiszesz pozarzy brak slow

użytkownik usunięty

Hmmm...Czyżbym nie miała prawa do swego zdania???
Dla mnie MCR to komercyjny chłam...I nie jestem , jak to nazwałaś "specjalistką od siedmiu boleści", bo wcale nią nie jestem specjalistką...

Och...FOB gra rocka! A nie żaden metal. Rzucacie się na nich bo ktoś kiedyś walnął, że grają to i to! Sprawdza się wiarygodne źródła.
Ja osobiście lubię FOB i MCR.
A tak ogólnie to o gustach się nie dyskutuje x)

mrsturuqoise01

Maja jedna dobra plyte i tylko jedna ale na poziomie

Może i mają, fajne piosenki ( ja osobiście ich nie lubie) ale wytłumacz mi

CO DO JASNEJ CIASNEJ ONI ROBIĄ NA FILMWEBIE.

To tak jak by to był aktor. Chyba, ze jestem źle poinformowany ;P

Arash

CO DO JASNEJ CIASNEJ ONI ROBIĄ NA FILMWEBIE.

To tak jak by to był aktor. Chyba, ze jestem źle poinformowany ;P

No właśnie z jakiej paki ktoś ich tu wrzucił?Osobiśćie lubie ten zespół ale nie powinni mieć profilu na filmwebie.
Choć chwila..Widziałam ich kiedyś w jakimś serialu to była chyba "pogoda na miłość wiec na sile mozna powiedziec ze zespół zagrał no siebie zagrał ale zagrał :)

Paulina_1108

Byc moze chodzi Ci o Three Days Grace. Oni grali w filmie "Szansa na sukces". A co do FoB. Nie przepadam za nimi ;(
Niektore piosenki maja fajne, i zgadzam sie z poprzednikami.
Co oni robia na Filmwebie. Czemu nie ma tutaj np. 30 Seconds To Mars albo
Three Days Grace !?

Paulina_1108

Ooj ;/
Gafa.
Mi tez sie FoB kojarzy z One Tree Hill, chyba mieli, pare piosenek ( Dance, dance itp.).
Sorki, po prostu na poczatku nie skojazylem filmu :)

Nevan

Fall Out Boy rzeczywiście zagrali w One Tree Hill a dodatkowo Pete grał... hmmm jakby to napisać... "kochanka-chłopaka" Peyton (jednej z głównych bohaterek) ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones